O mně Návštěvní kniha Nabízím/sháním Odkazy Kontakt
Televize
  Černobílé stolní televizory
  Černobílé přenosné televizory
  Barevné stolní televizory
  Barevné přenosné televizory
Rádio
  Elektronkové přijímače
  Tranzistorové přijímače
Gramo
  Gramofony
  Gramorádia
Magnetofony
  Kazetové
  Kotoučové
  Videomagnetofony
Bílá technika
  Pračky
  Ledničky
  Sporáky
  Vysavače
  Mixéry
  Žehličky
Různé
  Ostatní technika
  Zajímavosti
  Ke stažení
Jste     návštěvník těchto stránek
Soubory ke stažení
Návody
Návod na doplnění AV vstupu do TVP řady Color 416

Software (stažení provedete kliknutím na obrázek)
Sběratel v.1.0 - je jednoduchý, ale užitečný prográmek pro evidenci sbírky. Každý přístroj má svoji kartu, ve které jsou uvedeny jak základní údaje (název výrobku, rok výroby, výrobce atd.), tak i rozsáhlejší popis. Navíc lze ke každému přístroji vložit fotografie. Pro snadnější vyhledávání lze kartotéku řadit podle kategorie, názvu, roku výroby či výrobce. Je možné zobrazit např. jen určitou kategorii atd. V neposlední řadě umí program z vybraných karet jedním kliknutím vygenerovat HTML stránku vhodnou k umístění na Internet. Program je zcela zdarma k nekomerčnímu využití.
Odpory v.1.0 - je velmi jednoduchý prográmek sloužící k převodu barevného značení odporů na číselnou hodnotu a naopak. Je možné zvolit čtyř nebo pěti proužkový kód. Program je zcela zdarma k nekomerčnímu využití.


Všechny zde uvedené programy jsou určeny pro OS Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 (x86 i x64). Je nutné mít nainstalovaný .NET Framework verze 3.5 nebo vyšší.
Autor nenese žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé používáním zde uvedených programů, nebo stavbou zařízení dle zde uvedených návodů.
(c) 2005-2017 Radim Urbánek